HAKKIMIZDA

Passage Tekstil 2001 Yılında Merter de ilk toptan satış mağazasını açmıştır. Dünya standartlarında oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan EFEKAN TEKSTİL’in temel hedefi, PASSAGE markasıyla iş yaşamında, özel davetlerde, kokteyllerde, yemeklerde, tatilde, kısacası çağdaş ve bağımsız şehirli kadının olduğu her yerde, ona yakışan en seçkin imajı yaratmaktır. Tekstil sektöründeki yerini alarak, Efekan Tekstil PASSAGE markası ile kendine özgü tasarımlarını, deneyimli kadrosuyla üretip, müşterilerin beklentilerini üst düzeyde karşılayarak ilk günden itibaren kurumsallaşma çalışmalarının temelini atmıştır.

Gündüzden geceye uzanan özgün tasarımlarıyla PASSAGE, sezonun modasını ve dünya trendlerini içeren  koleksiyonları ile her sezon takipçilerine oldukça geniş bir yelpazede servis vermekle yetinmeyip şıklığı, zarafeti ve güncel moda anlayışını taşımak isteyen herkese kendisiyle özdeşleştirebileceği pek çok kombin alternatifi yaratmaktadır.

 

PASSAGE mağazalarının yanı sıra kendi web sitesi üzerinden de satış hizmeti vermeye başlamıştır.  Türkiye’nin özgürlüğüne düşkün, modern ve tarzını yansıtmaya çalışan her kadına ulaşmayı amaçlamaktadır.

Benzersiz, sıra dışı tasarımların buluştuğu passagetekstil.com.tr size eşsiz bir tasarım dünyası sunuyor. Gündüzün ve gecenin  her anında kendinizi özel hissedebileceğiniz elbiseleri, bluzları, etekleri ve modeli  passagetekstil.com.tr ’de bulabilirsiniz.

 

Misyon

Dünya çapında elde edilecek başarılarla ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak ve yaşanan küresel değişimin etkilerinden tüketicilerimizi koruyarak, onlara en kaliteli ürünleri sunarken ölçülebilir büyüme sağlamak.

 

Vizyon

Modaya bakış açısı ve çizgisi ile fark yaratan ürünleri Türkiye'de ve Dünya'da Moda sektöründe en çok tercih edilen marka olmak.


Modayı Passage ile keşfedin !