SİPARİŞİM NE ZAMAN KARGOYA VERİLİR?

Vermiş olduğunuz siparişler En geç 1 - 3 iş günü içerisinde Kargoya teslim edilir. Bazı ürünler ise, aynı gün kargoya verilmektedir. Detaylı bilgi için Müşteri Temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Tahmini teslimat süremiz iş günü üzerinden hesaplandığı için belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. Bu süreler arasında vermiş olduğunuz siparişleriniz, ilk iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

KAPIDA ÖDEME VAR MI?

www.passagetekstil.com.tr adresimizden sipariş veren tüm müşterilerimiz yapmış oldukları alışverişlerini dilediği gibi ödeme fırsatına sahiptir. * Kapıda Ödeme * Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme * Havale * Kredi Kartı gibi yöntemlerle ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

KARGO ÜCRETİ NE KADAR?

75 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo ücretsizdir. 75 TL ve altı alışverişlerde kargo ücreti 6,90 TL'dir. Kapıda yapılan işlemler ( Kapıda nakit veya kredi kartı tek çekim) Kargo tarafından ekstra ücretlendirilmektedir. Kapıda Ödeme kargo ücreti 5,00 TL'dir. Kapıda Ödeme işlemleri Hizmet bedeli olduğu için geri iadesi yapılamaz.

KAPIDA ÖDEME KARGO ÜCRETİ NEDİR?

Kapıda yapılan işlemler ( Kapıda nakit veya kredi kartı tek çekim) Kargo tarafından ekstra ücretlendirilmektedir. Kapıda Ödeme kargo ücreti 5,00 TL'dir. Kapıda Ödeme işlemleri Hizmet bedeli olduğu için geri iadesi yapılamaz.

WHATSAPP SİPARİŞ HATTI VAR MI?

WhatsApp Sipariş Hattı : 0(532) 134 19 11 numaralı WhatsAp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

YURT DIŞINA GÖNDERİM YAPIYOR MUSUNUZ?

Yurt dışına gönderilerimiz şuan bulunmamaktadır. Siparişleriniz Türkiye genelinde adreslere teslim edilir. Yurt dışı gönderilerimiz için gerekli alt yapı çalışmaları yapılmaktadır.

HANGİ KARGO İLE ÇALIŞIYORSUNUZ?

Siparişleriniz Yurtİçi Kargo ile gönderilmektedir.

KARGOM GELDİ BENİ ADRESTE BULAMADI. SİPARİŞİMİ NASIL TESLİM ALACAĞIM?

Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda siparişiniz en yakın Kargo şubesine teslim edilir ve size bir bilgi notu bırakılır. 3 gün içinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz PASSAGE TEKSTİL' e iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini 2 iş günü içinde talep edebilirsiniz. Bu durumda kargo bedeli sizden yeniden talep edilecek ve siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir. Not: Kargo tarafından aranma durumunuz, paketinizi çıkaran şubenin inisiyatifi dahilinde olduğundan net bir şey söylemek mümkün değildir.

KARGO GELMEDEN ÖNCE BENİ ARIYOR MU?

Kargo tarafından aranma durumunuz, paketinizi çıkaran şubenin inisiyatifi dahilinde olduğundan net bir şey söylemek mümkün değildir. Ancak adreste bulunamadığınız durumda Kargo şubesi ya da PASSAGE olarak biz sizlerle iletişime geçeriz ve paketinizi teslim almanız için gerekli çözümleri üretiriz. Eğer ki paketinizi "Telefon İhbarlı" olarak şubeden teslim almak isterseniz. Paketiniz şubeye ulaştığında kargo görevlileri tarafından aranıp, teslim alınması gerektiği bilgisi sizlere iletilecektir.